מטבח אנגלי

פנל מטבחים פותחת בפניכם ליין חדש של מטבחים בהשראת המטבח האנגלי, המעניקים תחושה של יוקרה מהודרת, בלי להתפשר על נוחות וחומרי גלם איכותיים ועכשוויים. 

התרבות האנגלית אולי לא מצטיינת בקולינריה כמו חברותיה הצרפתית והאיטלקית, אבל האנגלים בהחלט מבינים משהו בנוחות ובאריסטוקרטיה, ובהתאם לכך מטבחים בעיצוב אנגלי יתנו תחושה מהודרת ומלכותית.

מדובר במטבח בעיצוב ייחודי, שלרוב לא תמצאו דומים לו בשכנות לכם, כך שאתם אתם מעוניינים לשלב במטבח שלכם אלמנטים של יוקרה ופאר, ובדרך גם להיות מקוריים – עיצוב מטבח בסגנון אנגלי יכול להיות ממש עבורכם. 

 

המטבח האנגלי – מאפיינים עיקריים

המטבח האנגלי כולל מאפיינים של מטבח קלאסי מחד גיסא, ושל מטבחים כפריים מאידך גיסא. למשל:

  • עיצוב הריהוט – שימוש בחריטות מעוצבות בדגמים גיאומטריים ברורים וסימטריים, ליצירת תחושת וינטג' והידור. 
  • תצוגה – במטבח בעיצוב אנגלי נראה על פי רוב ויטרינות שקופות, בהן נוכל להתרשם מכלי אוכל יוקרתיים וחפצי נוי המוסיפים סטייל והוד למטבח, וכן מדפים בהם נציג לראווה פריטים שונים כמו עציצים או כלי בית אחרים. 
  • חומר – מטבח אנגלי ישלב על פי רוב שימוש בעץ מלא. 
  • צבע – מטבח אנגלי יתאפיין על פי רוב בצבעים סולידיים, דוגמת לבן, שמנת וגווני עץ, עם שימוש במוצרי פרזול יוקרתיים, למשל, כידיות.  
  • גודל –מטבח אנגלי ישתרע על שטח גדול יחסית, ופעמים רבות יכלול אי רחב ידיים במרכזו.  

 

מטבח אנגלי – המיקוד בפרטים הקטנים

כפי שהוזכר, וכפי שאולי שמתם לב, למטבח אנגלי מאפיינים של מטבחים קלאסיים ושל מטבחים כפריים.

מה מייחד אותו? הדבר העיקרי שמייחד את המטבח האנגלי הוא הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, ואין זה פלא שכן מדובר במטבח שההשראה שלו היא בבתי אצילים.

למה הכוונה? אם במטבחים אחרים נוכל להשתמש בלוחות ישרים לצורך בניית המגירות והארונות, הרי שבמטבח האנגלי יש חשיבות גדולה לעיטורים, שכמובן יהיו זהים בין חלקי הריהוט השונים.

העיטורים יושגו על ידי חריטות או הבלטות בעץ, ועל כן ידרשו עבודה מוקפדת של נגר מומחה, הן על מנת להשיג עיטורים סימטריים ומדויקים והן על מנת להגיע לצביעה מושלמת.

גם בדלתות הזכוכית של הוויטרינות ישולבו גימורים מדויקים, על מנת לקבל דלתות שאינן שקופות לחלוטין אך גם אינן אטומות. 

 

האם ניתן להתאים אישית את המטבח האנגלי?

בחברת פנל מטבחים, אנו מאפשרים ללקוחותינו ליצור מטבח מעוצב בהתאמה אישית, התפור במדויק לצרכים ולהעדפות שלהם.

מטבח אנגלי אינו מתאים לכל בית. הוא דורש, כאמור, חלל גדול יחסית ובנוסף שילוב של מטבח יוקרתי ומהודר שכזה ייראה מעט מוזר בבית שבו רוב העיצוב מודרניסטי, למשל.

לכן חשוב לערוך מיפוי צרכים ולזהות הקווים העיצוביים שקיימים בבית, את גודל החלל העומד לרשות המטבח בבית הלקוח וכמובן את העדפותיו וצרכי משפחתו.

יחד עם זאת, ניתן לשלב עקרונות עיצוביים מהמטבח האנגלי כמו למשל שימוש בעץ מלא, או רהיטים בהתאמה אישית הכוללים חריטות והבלטות, ליצירת מטבח ייחודי, אלגנטי ומרשים.

מטבח כפרי דגם english prince

דגם ENGLISH PRINCE | עיצוב: אירית פלג.

אנו מזמינים אתכם להגיע לאולמות התצוגה ולהתרשם ממגוון המטבחים שלנו ולעצב יחד את המטבח החלומות!
אנו מזמינים אתכם להגיע לאולמות התצוגה ולהתרשם ממגוון המטבחים שלנו ולעצב יחד את המטבח החלומות!
יצירת קשר

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?
מלאו פרטים ונציגנו יחזר אליכם בהקדם

דילוג לתוכן