אודות

אודות החברה

בשנים האחרונות הולכת ומתגבשת ההבנה כי למטבח הביתי השפעה ישירה על איכות החיים של בני הבית. בשל כך, ב"פנל מטבחים" מאמינים בתפיסה המשלבת בין עיצוב מודרני ועכשווי לבין טכנולוגיה מתקדמת ופונקציונלית, בדרך להגשמת חלומו של כל לקוח.

חברתנו גאה להיות מהמובילות בארץ בענף עיצוב וייצור מטבחי היוקרה. עבורנו, כל מטבח הוא יצירה חדשה ומרגשת, המביאה לידי ביטוי אלמנטים של השראה, אסתטיות וחדשנות עיצובית. הרגישות לצורה, בחירת החומרים, הגימורים המושלמים ומגע היד העדין של המומחים שלנו, יוצרים, בסופו של כל תהליך, סביבה אטרקטיבית ובעלת מימד פונקציונלי גבוה. חושים, אוכל ותשוקה תמיד מוצאים את ביטויים בכל תהליך, ואלה משתלבים ביחד עם עיצובים יוקרתיים, מתוחכמים ואלגנטיים. 

מלאכת התכנון והיצירה של כל מטבח היוצא ממפעלנו מבוססת, בראש ובראשונה, על הקשר בין האפיונים של החלל העיצובי לאלה של החיים בתוכו. עיצוב ההרמוניה בין חדרי הבית השונים והיכולת להפגיש צרכים שונים ומגוונים, תוך גמישות מחשבתית וקשת רחבה של אפשרויות הייצור, דוחקים את גבולות היצירתיות שלנו למחוזות חדשים.

הניסיון, המקצועיות ואיכות הבנייה וההרכבה של מוצרינו הולכים איתנו יד ביד כבר למעלה מ-40 שנה. מפעלנו, המשוכלל מסוגו בישראל, מתהדר בטכנולוגיה רובוטית ממוחשבת, המבטיחה ללקוחותינו דיוק ללא פשרות וייצור מטבחים איכותיים, אשר יהוו חלק משמעותי בפסיפס חייהם לאורך שנים רבות. 

INSPIRATION

איך הכל התחיל...

הסיפור של "פנל מטבחים" מתחיל אי שם בשנות החמישים של המאה הקודמת. אברהם כהן, צעיר יליד העיירה טאטוין שבטוניס, מסיים בהצטיינות את לימודיו ופונה, באופן די טבעי, לעסוק בנגרות – מקצוע עתיק יומין שעבר אז בירושה במשפחתו. בשנת 1957 הוא מוכר את רכושו ועולה לישראל עם כל בני משפחתו, כשבאמתחתו הוא נושא עמו רק מזוודה ושני פריטים שקיבל בירושה ואהב במיוחד – גנרטור ומכונת נגרות י לעיבוד עץ.

עם הגעתו לארץ, לאחר הפלגה ארוכה, מבקש אברהם לקבוע את ביתו בדרום הארץ, ביישוב המתהווה נתיבות, שהתמודדה אז עם תנאי מחייה קשים וסיפקה לתושביה בעיקר בתי פח נעדרי תשתיות חשמל ומים, ואברהם ,מצליח להשתלב במהירות בעבודות חקלאות בקיבוץ סעד, בקק"ל ובתחנת הניסויים בגילת.

על אף הקשיים שמהם סבלו בשעתו רבים מתושבי האזור, הוא ממשיך לחלום כל העת על הרגע שבו ילהטט שוב בעץ ובפטיש .הרגע הזה מגיע כעבור מספר שנים, כשאברהם מתבשר כי נבחר לבצע את פרויקט בניית הריהוט לבית הכנסת בתקומה הסמוכה. זמן לא רב לאחר מכן, הוא מגשים סוף סוף את חלומו ופותח נגריה קטנה בשם "א. כהן ובניו" ברחוב ירושלים בנתיבות. לרשותו עומדים אז – ניחשתם נכון – רק מכונת החיתוך והגנרטור.

 

עם השנים, דמותו המיוחדת של אברהם, כאדם נעים ובעל סבר פנים יפות, מקנה לו שם ומוניטין בכל רחבי הנגב. בקרב לקוחותיו ועמיתיו לתחום הוא מתגלה כיוצר הניחן בידע ובכישרון ייחודיים, אבל גם, ואולי בעיקר, באמינות ובמיומנות מקצועית חסרי פשרות. בזכות כל אלה, הנגריה הקטנה עולה על דרך המלך, גדלה ומשגשגת מדי שנה, וברבות הימים היא הופכת ל"פנל מטבחים" – אחת החברות המובילות בישראל לייצור מטבחים ברמת גימור מתקדמת ומרהיבה. החברה מפעילה ציוד ומיכון חדישים ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, מנהלת סניפים וחנויות תצוגה בכל רחבי הארץ, ומהווה בית ומקור פרנסה למשפחות רבות.

כיום, 60 שנה לאחר שעמד לראשונה על אדמת ארץ הקודש, אברהם כהן ממשיך לחלום ולהוביל בגאווה את פרוייקט חייו. את מכונת החיתוך הישנה והגנרטור החליפו מכונות חיתוך רובוטיות ממוחשבות, ואברהם עצמו  – המשמש כמייסד וכנשיא החברה – מלווה כיום בבני הדורות הצעירים של המשפחה. הניסיון והידע הבלתי נדלים שלו משתלבים יד ביד עם רוח החדשנות והקידמה שמביאים עמם צעירי השושלת, ובזכות כך "פנל מטבחים" עומדת בשורה אחת עם החברות המובילות והמצטיינות בענף עיצוב המטבחים בישראל. בני דור ההמשך אף מאיישים כיום את שדרת הניהול של "פנל", כשהבן אמנון כהן משמש כמנכ"ל החברה, ויחד עם בני משפחה נוספים ממשיכים להוביל את החברה בגאון.

המטבח שלכם, האחריות שלנו

המטבחים שלנו ידועים בעמידותם ואיכותם לאורך שנים רבות וכחברה שחרטה על דגלה את נושא האחריות והשירות, אנו מעניקים לכל לקוחותינו 8 שנות אחריות ארוכת טווח.
כדי שתהיו רגועים שאתם רוכשים את הטוב ביותר, היו בטוחים שגם אם בעוד 20 שנים תצטרכו אותנו, נשמח להעניק לכם שירות ולשלוח אליכם את אחד מהמומחים שלנו לכל עניין ובקשה.
 
לוקחים אחריות, לא רק על המוצרים, גם על השירות.

שיתופי פעולה

יצירת קשר

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?
מלאו פרטים ונציגנו יחזר אליכם בהקדם

דילוג לתוכן