מטבח כפרי מודרני – שילוב של פעם עם עכשוויות מודרנית

שתף

את הקסם של המטבח הכפרי כולנו מכירים. הוא חם, טבעי ומשפחתי, מחובר לאדמה ומשתלב נפלא בבתים ובחללים גדולים ומוארים.

האם ניתן לקבל את הקסם הזה גם בנגיעות מודרניות? יתכן שתופתעו לגלות, אך בתכנון וחשיבה נכונים ניתן בהחלט.

פנל מטבחים, שידועים במומחיות למטבח כפרי, מודרני וכמובן לשילוב ביניהם, מציעים גישה חדשה ומרעננת למטבח הכפרי

מטבח כפרי ומטבח מודרני הם שני סגנונות שהאינטואיציה שלנו, בשמיעה ראשונה, לא מחברת ביניהם.

מטבח כפרי מתחבר לחום, משפחתיות, מסורתיות; מטבח מודרני למראה תעשייתי ומעודכן. נצפה לחומרים שונים, לעיצוב שונה של הפרטים, והאמת – גם לסגנון אחר של בית.

אבל מה קורה כשללקוח יש רצון לשלב בין הסגנונות, ולהכניס קווים של סגנון מודרני לתוך האסכולה הכפרית המוכרת? כמו כל דבר בשילוב סגנונות, זה אפשרי, אם רק חושבים נכון ומדויק. 

 

שילוב אלמנטים מודרניים במטבח הכפרי

אם המטבח הכפרי מדבר אליכם בזכות השימוש בגווני העץ, או בזכות האלמנטים היפים של הפרזול שמוסיפים לו חן, אבל מטבח מודרני מעניין אתכם בזכות הפרקטיות והחדשנות, הרי שהשילוב הנדרש ליצירת מטבח כפרי מודרני יהיה עבורכם קל ונוח.

את אותה חדשנות ואותו עיצוב מוכוון פרקטיות, תוכלו בהחלט להשיג גם במטבח בסגנון כפרי.

שימוש בטכנולוגיות חדישות או במנגנונים מתקדמים למקסום הנוחות והיעילות בשימוש במטבח, ניתנים בנקל לשיבוץ במטבח בסגנון כפרי, כל עוד מתכננים מראש ומלווים בחברת מטבחים איכותית ומנוסה. 

לפגישת ייעוץ ללא עלות עם מעצב פנל אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

שיבוץ אלמנטים מהמטבח הכפרי בעיצוב מודרני

אם אתם מאוד אוהבים קווי עיצוב נקיים ושקטים, אבל חשוב לכם להכניס למטבח גם קצת מהאווירה החמימה שהמטבח הכפרי מציע, ניתן בשמחה להוסיף למטבח שככללותו מעוצב בסגנון מודרני קישוטים ועיצובים, או אלמנטים שלמים, שיהפכו אותו למעט יותר כפרי וטבעי.

שימוש בעץ מלא, כמובן, הוא אחד מהם, אך ניתן גם לשלב במטבח, בצורה חכמה ואלגנטית, פריטים הכוללים ידיות מתכת בעבודת פרזול יפה, שיתנו את הטאץ' הכפרי למטבח המודרני שלכם. 

 

שילוב צבעים ליצירת אווירת פיוז'ן במטבח

בחלוקה גסה, ניתן להגיד שמטבחים כפריים יכולים להיות בכל הצבעים, כל עוד משתלב בהם עץ, ואילו מטבחים מודרניים נוטים יותר לצבעים סולידיים.

את המטבח הכפרי מודרני שלכם, תוכלו לעצב בצבעים שונים, לשחק עם הסגנונות וליהנות משבירת הדיכוטומיה בין סגנונות העיצוב.

חשוב, כמובן, לא להתפרע לגמרי ולעשות את זה בליווי מעצבים מומחים שכבר עצבו מטבח או שניים, וידעו לחשוב גם על איך זה יראה – לא רק בסוף התהליך, אלא גם בעוד שנים רבות.

 

מטבח כפרי מודרני – התאמה אישית היא מאסט!

כאשר משלבים בין סגנונות, ובפרט כאשר משלבים בין סגנון הנתפס כיחסית קלאסי ומיושן, ובין סגנון מודרני, חשובה ביותר ההתאמה האישית של המטבח על כל פרטיו לצרכי הלקוחות והחלל בביתם/

על כן בבחירת מטבח כפרי מודרני קריטי לבחור חברת מטבחים מצוינת המתמחה במטבח בעיצוב אישי – כמו למשל חברת פנל מטבחים, שתלווה אתכם בעיצוב המטבח הכפרי מודרני שלכם משלבי התכנון הראשונים עד לבניית אחרון הארונות. 

יצירת קשר

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?
מלאו פרטים ונציגנו יחזר אליכם בהקדם

דילוג לתוכן