עיצוב מטבחים בהתאם לקו העיצוב של הבית

חזרה למאמרים

עיצוב מטבחים בהתאם לקו העיצוב של הביתיופי ואסתטיקה של הבית מקורם בהרמוניה עיצובית, כלומר שמירה על קווים עיצוביים מסוימים שיתאימו בין חללי הבית. כיום המטבח כבר אינו חדר סגור כפי שהיה בעבר, והוא חלק בלתי נפרד מחלל הבית המרכזי. לכן כאשר אנו מעוניינים לתכנן עיצוב של המטבח, עלינו להתחשב בסגנון העיצובי של שאר הבית ולשאוף להשלים אותו באופן שיצור תחושה זורמת ולא לקטוע או לשבור את העיצוב, דבר זה יצור תחושה לא נוחה ופחות מרשימה באופן משמעותי. האיכויות של עיצוב המשכי והרמוני הן רבות ואלו יוצרות אווירה נעימה יותר הן במטבח עצמו והן מחוצה לו.

אם הבית שלכם מעוצב בסגנון רומנטי, בעיקר מחומרים כמו עץ, מטבח מעוצב בסגנון היי-טקי חדשני עשוי להרגיש מאוד לא מתאים לאווירה הכללית של הבית. זוהי דוגמה קיצונית למדי אך ישנן בחירות מסוימות שיש לשים לב כאשר עושים אותן, לקחת רגע ולחשוב כיצד מטבח שיעוצב בסגנון כזה ישתלב עם שאר הבית? אלו יכולות להיות בחירות של צבע, חומרי גלם, סגנון עיצוב של המטבח - מטבח מודרני או מטבח כפרי, נקי ומינימליסטי או חמים עם שפע פיתוחים ועיטורים, בכל מקרה יש להשקיע חשיבה רבה מחוץ לקופסה, כלומר מחוץ למסגרת המטבח לבדו.

נסתכל גם על עקרון השמירה על קו עיצובי המתאים לסגנון של הבית מצד החיוב ולא מצד השלילה - גם כאשר נתעלם משגיאות עיצוב בולטות כמו אלו שתיארנו, תשומת לב לאלמנטים חוזרים בעיצוב ושמירה על מוטיבים חוזרים המופיעים במספר מקומות בבית יוצרת באופן לא מודע תחושה הרמונית חיובית, ובית שבאופן כללי מרגיש נעים ואסתטי יותר. נסו לאתר את אותם סגנונות המאפיינים את עיצוב הבית שלכם, ולהכניס מעט מהם גם למטבח שלכם.

טעם אישי

בסופו של דבר המשימה של התאמת המטבח אל הבית היא כזו הדורשת יצירתיות, אך לא מאוד מסובכת. זכרו שעיצוב הבית שלכם נוצר כתוצאה מטעמכם האישי - תנו לאותו חוש עיצובי להנחות אתכם בעת ביצוע הבחירות האסתטיות אצלכם במטבח. הסוד הוא לזרום עם הסגנון הטבעי המושך אתכם, כך תקבלו עיצוב שיהיה גם הוא זורם, אסתטי ומתאים יותר.

נשמח להמשיך ולשתף אתכם בידע והניסיון הרב שצברנו, להתייעצות נוספת אנא צרו עמנו קשר בטלפון: 08-6283322 או באחד מסניפי פנל מטבחים הקרוב אליך!

לחצו על הקישור למידע נוסף על עיצוב מטבחים יוקרתיים בשלל סגנונות מקוריים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים