פנל מטבחים
מאמרים

עיצוב מטבחים

חזרה למאמרים

עיצוב מטבחיםבשנים האחרונות מגמת העיצוב תופסת חלק חשוב בכל תחום בחיינו. כמעט ואי אפשר למצוא פריט סביבנו שאינו מעוצב. אין פלא שמגמה זו הגיעה גם אל עולם המטבחים. המטבח, שמהווה מקום מרכזי בכל בית - הפך להיות גם כן מקום מעוצב ומסוגנן להפליא.

על מנת להקל עליכם את ההתמצאות בתוך עולם המטבחים המעוצבים ולאפשר לכם בחירה של הסגנון המתאים לכם ביותר נסקור להלן את סגנונות העיצוב העיקריים בעולם המטבחים.

עיצוב מטבחים בסגנון כפרי

המטבחים הכפריים הם מטבחים שעשויים עץ בדרך כלל והם חמימים וביתיים מאד. העיצוב מאופיין בניחוח ישן יותר, אולם כיום מטבחים אלו מצוידים בשלל השכלולים הקימים במטבח המודרני, כך שיחד קשה לעמוד בפני עיצוב מטבחים אלו.

עיצוב מטבחים בסגנון זה מתאים לצייד בסלסלות קש, בידיות קרמיקה מעוגלות, במדפים פתוחים, עגלה ניידת ועוד. הרשו לעצמכם לדמיין ולהוסיף פריטים ואביזרים אפילו מחנות עתיקות. התייעצו עם יצרן המטבח שלכם, הוא בטח יוכל להמליץ לכם על תפאורה ליצירת אוירה כפרית מושלמת.

עיצוב מטבחים בסגנון מודרני

הסגנון המודרני הוא כמובן קר יותר מהכפרי. הוא מאופין בקוים נקיים וגאומטרים. הארונות במטבחים אלו בדרך כלל עשויים נירוסטה, פורמיקה או PVC, כאשר כמובן אין מניעה לשלב גם עץ אם אתם אוהבים אותו בתור חומר גלם. עיצוב דלתות הארונות יהיה בדרך כלל חלק ואחיד, בשונה מהסגנון הכפרי שם אפשר למצא חלקים שקועים או בולטים.

רוב תמונות המטבחים המודרניים שתיתקלו בהם יהיו של מטבחים מאד גדולים, מהסיבה הפשוטה שזה נראה מרשים יותר בגדול. אבל מטבחים מודרניים לא חייבים להיות גדולים. בחרו בקפידה את הצבעים, התאורה, אריחים, ותוכלו ליצור מראה מודרני נפלא גם במטבח קטן.

אלמנטים ספציפיים לעיצוב מטבחים

אצל חלק מכם הסגנון הכללי פחות קריטי, אולם אתם אוהבים אלמנטים עיצוביים ספציפיים.

מטבחי נירוסטה - לאוהבים את מראה הנירוסטה, מומלץ לשלב אותה בחלקים שונים במטבח כמו משטחי העבודה, עגלה, או חלק מחזיתות הארון. שימוש בנירוסטה לכל ארונות המטבח הוא לא מומלץ כיון שהוא יצור מראה תעשייתי.

מטבח לבן - מטבחים לבנים גורמים לחדר להראות גדול יותר, נעים יותר וקליל יותר. הצבע הלבן יכול להתאים הן למראה הכפרי והן למראה המודרני. הוספת צמחים היא מומלצת מאוד במטבחים לבנים היא מוסיפה המון חיות ויופי.

מטבח אנגלי - מטבח מעוצב בסגנון אנגלי קרוב יותר לסגנון הכפרי. הרהיטים בו עשויים עץ והם בעלי גילופים וקימורים עשויים היטב. אם יש לכם תקציב מוגבל אך אתם אוהבים מאד את הסגנון אפשר לבחור אלמנטים בודדים ולשלב אותם במטבח שלכם, זה יעשה את העבודה.

מטבח עם רצפת פרקט - הפרקטים המומלצים הם עץ מלא או במבוק כאשר התקנת הפרקט תעשה על גבי הריצוף הקיים, אם יש.

זקוקים לעזרה בבחירת סגנון העיצוב המתאים לכם? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטל': 08-9944015 או לבקר באחד מסניפי פנל מטבחים.

לחצו פה למידע נוסף על מטבח איטלקי במגוון עיצובים מרהיבים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים