פנל מטבחים
מאמרים

מטבח פולימר

חזרה למאמרים

מטבח פולימרמטבח פולימר קונים רק בפנל מטבחים!

כל מטבח בנוי מחומרים בסיסיים כמו עץ או MDF, אשר מהווים את שלד המטבח. אולם השכבה החיצונית של ארונות המטבח והחלקים האחרים שלו, היא שכבת ציפוי מיוחדת, אשר מאפשרת לנו להעניק למטבח מראה אחיד, נקי ומעוצב. מטבח פולימר, עשוי כהשכבה החיצונית מפולימר סינטטי. פנל מטבחים מייצרת עבורכם מטבחים איכותיים וחזקים במיוחד, בעלי חיפוי פולימר אשר מוזיל את עלויות המטבח באופן משמעותי!

מטבח פולימר

מהו פולימר? פולימר הוא חומר סינטטי, אשר בנוי ומעוצב באופן דומה מאד לעץ טבעי. לפולימר ישנם יתרונות רבים – הוא חזק מאד, עמיד מאד, גם בתנאים קשים, וכמובן גם במים, בלחות ובחום אשר קיימים באופן קבוע אצל מטבחים מכל הסוגים, והוא מחזיק מעמד במטבח לאורך שנים רבות. בעיקר, הפולימר הוא חומר זול, אשר מאפשר הוזלה משמעותית של עלויות המטבח. במטבחים סטנדרטיים, ארונות המטבח יהיו מחופים באחד מן הסוגים הנפוצים של עץ טבעי, כמו למשל פורמייקה, מלמין וכן הלאה. אולם המחיר של חיפוי עץ שכזה הוא יקר מאד, ולכן אנשים רבים מעדיפים את החלופה הסינטטית של מטבח פולימר.

עיצוב

מבחינת עיצוב, מטבח פולימר אינו שונה מכל מטבח אחר העשוי מעץ טבעי. ואולי אף להיפך – קל ליצור מן הפולימר משטחים נקיים וחלקים בקו עיצובי נעים לעין, וקל לצבוע אותו בעשרות גוונים יפים, אשר יוצרים עיצובים מרעננים ויפים של המטבח.

פנל מטבחים

חברת פנל מטבחים היא חברה איכותית לייצור, עיצוב ושיווק מטבחים, אשר פועלת בתחום כבר למעלה מ-40 שנה. פנל מטבחים חרטה על דגלה את ההצבה של המטבח במרכז הבית, וככזה, דואגת לעצב עבורכם מטבחים איכותיים, חזקים, מעוצבים ופרקטיים, אשר יאפשרו לכם לבלות במטבח בכל שעה שתזדקקו לו ובכל שעה שתרצו, מתוך הנאה ובילוי ולא מתוך כורח. פנל מטבחים מציעה לכם מטבח פולימר איכותי, אשר מאפשר לכם להרשות לעצמכם מטבח איכותי ומעוצב, במחירים נוחים במיוחד בזכות הפולימר הזול.

רוצים לבנות מטבח פולימר ולא רוצים להתפשר על איכות? פנל מטבחים הוא המקום שיענה על כל הדרישות שלכם!

לחצו כאן למידע נוסף על ייצור מטבחים מקצועי ומיוחד

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים