פנל מטבחים
מאמרים

מטבח לבן

חזרה למאמרים

מטבח לבןהבישולים, הטיגונים ושעות המשפחה הרבות במטבח גורמות לו לעתים קרובות להתלכלך. יתכן שמסיבה זו אחדים מאתנו רוצים לעצב את המטבח שלהם בקו נקי. עיצוב מטבחים בצבע לבן מקובל מאד בעולם המטבחים וניתן כיום למצוא מטבחים לבנים בשלל עיצובים.

יתרונות המטבח הלבן

יתרון ראשון - מטבח לבן מקנה אוירה נעימה ונקיה כמו שרק הצבע הזה יכול להשרות. הוא נותן תחושה של חדר גדול ומרווח יותר ממה שהוא באמת.

יתרון שני - מטבח לבן לא מחייב אותנו לעצב את המטבח שלנו בסגנון מסוים. קיימים עיצובים בלבן הן מודרניים והן כפריים, הכל בהתאם לטעמכם.

יתרון שלישי ומאד משמעותי - שמעניקים מטבחים לבנים הוא החופש לשחק עם הצבעים בתוכם. מכשירי חשמל צבעוניים, מפות, כסאות, ידיות הארונות - כל חפץ צבעוני שתוכלו להעלות על דעתכם יכול להוסיף חיות ויופי למטבח לבן. אפשר כמובן לגוון עם האביזרים ולהחליף אותם מידי פעם כך שהמטבח יקבל פנים חדשות, בהתאם לחשק שלנו. צמחיה מכל מיני סוגים משתלבת גם היא יפה מאד בתוך מטבח לבן.

אפשרויות עיצוב במטבחים לבנים

המטבח הלבן מציע אפשרויות עיצוב מגוונות יותר מכל מטבח מעוצב אחר. אתם יכולים למשל להחליט שאת קירות המטבח אתם צובעים בצבע ולא משאירים אותם לבנים, ובהתאם לצבע הזה בוחרים אביזרים מתאימים לקישוט. אפשרות נוספת היא שילוב של אריחי קרמיקה במקומות שונים במטבח, או באופן מרוכז על קיר ספציפי.

מטבח לבן מאפשר לשחק עם הריצוף ולבחור ריצוף נועז ומעניין. אם אתם אוהבים לשנות, אפשר לחילופין לרכוש שטיחים צבעוניים או עם טקסטורות, כך שתוכלו להחליף אותם מידי פעם. במידה והמטבח שלכם קטן לא כדאי לרצף אותו בריצוף כהה או להשתמש בשטיחים, כי הם יקנו למטבח מראה קטן עוד יותר.

אם יש לכם ילדים קטנים המטבח הלבן יאפשר לכם להעניק להם הנאה מיוחדת. מכיון שקישוטים שונים בולטים מאד על הרקע הלבן, תוכלו לקיים איתם שעות יצירה לפני חגים ולתלות את היצירות ברחבי המטבח.

סוגי מטבחים לבנים

בתוך קטגורית המטבחים הלבנים אפשר למצוא גוונים שונים של צבעי לבן: לבן מאט, לבן מבריק, פנינה, אוף וויט ועוד. קחו בחשבון שהוספת תאורה יכולה להשפיע על גוון הלבן שבחרתם. במידה ותבחרו עיצוב מטבחים בלבן מבריק או בצבעי הפנינה למיניהם דעו כי הם משקפים את צבעיהם של אביזרים שתניחו עליהם. כמו כן צבע הרצפה גם כן משפיע על לובן המטבח ותוכלו לראות שרצפה בצבע תעניק למטבח מעט מהגוון שלה.

מטבחים לבנים יכולים להיות עשויים גם מסוגים שונים של חומרי גלם: זכוכית, עץ, אבן קיסר, שיש לבן, קרמיקה לבנה ועוד. חשוב לתת את הדעת על עובדה זו ולבדוק אילו חומרי גלם עשויים להיות טובים ביותר עבורכם, שכן לחומרי גלם שונים יש כמובן תכונות שונות ואיכויות שונות.

מעוניינים לבחור לכם מטבח לבן בטעם שלכם? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לטל': 08-9944015 או לבקר באחד מסניפי פנל מטבחים.

לחצו פה למידע נוסף על עיצוב מטבחים איכותי וייחודי

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים