פנל מטבחים
מאמרים

מטבח כפרי מודרני

חזרה למאמרים

מטבח כפרי מודרניבשנים האחרונות ניתן לומר כי צרכני המטבחים גילו את הסגנון החדש של מטבח כפרי מודרני והצליחו לשלב אותו עם המודרניזציה המאפיינת את שנת 2012. היופי של מטבחים אלו והיכולת שלו ליצור תחושה ביתית ומוכרת עם שיק אופנתי מודרני הפכה אותם לטרנד האופנתי של השנה.

מטבחים כפריים מול מטבחים מעוצבים

המאפיינים של שני סוגי מטבחים אלו שונים לגמרי וניתן לומר כי הם מנוגדים אחד לשני. עיצוב מטבחים מודרניים מאופיינים בקו סגנוני מינימליסטי ישר ונקי ובגווני מט, מתכת, לבן ושחור. רבים טוענים כי למרות היופי של סגנון זה וההתרשמות מהניקיון, האסתטיקה ואשליית המרחב הגדול והפתוח מטבחים מעוצבים אלו יוצרים גם תחושה של ניכור וקור. לעומת זאת, עיצוב מטבחים כפריים הוא הניגוד הגמור אל המטבח המעוצב בצורה מינימאליסטית מודרנית, שכן חומר הגלם העיקרי ממנו הם עשויים הוא עץ המשדר חמימות, נתח מהטבע ואווירה ביתית נעימה. למרות התחושה הנעימה רבים מתייחסים אל מטבחים בסגנון כפרי כמטבחי 'רטרו' המשרים אווירה כבדה וויזואלית מעניקים למטבח מראה של חלל קטן וצפוף. אם אתם מתחברים לכל מה שנאמר ועדיין מתלבטים משום שאתם מתחברים לאלמנטים כאלו ואחרים של המטבח הכפרי והמטבח המודרני, אך אינכם מעוניינים שהטוטאליות של אחד מהם תשתלב במטבח שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע כי נמצא פתרון סגנוני חדשני - התאמה אישית של מטבח כפרי מודרני.

משלבים סגנונות שונים לכדי סגנון מיוחד אחד

חומרי גלם - אם חומר הגלם של המטבח הכפרי הוא עץ מלא וחומרי הגלם של מטבחים מעוצבים בקו סגנוני מודרני הם אלומיניום, מתכת וזכוכית. כאן תוכלו לבחור ולשלב את כל החומרים הללו בתוך מטבח אחד.

נאמנות לסגנון - אנשי מקצוע רבים נאמנים לקו סגנוני קלאסי מסוים וטוענים כי אסור לשנות אותו או "לפרוע" אותו עם מרכיבים המאפיינים מטבחים בסגנונות מודרניים. דבר זה אינו נכון. נכון לשנת 2012, היצירתיות במגמת עלייה ורבים בוחרים רהיטים לבית בסגנון אקלקטי ושילוב של ידיות בסגנון עתיק בדלתות בגוונים קרים ומיוחדים, דבר אשר נותן לבית מראה מיוחד ומרשים.

מעצבים בשבילכם

התאמה אישית לדרישות הלקוח - הלקוח מחליט כיצד המטבח שלו יראה ואנשי המקצוע של החברה מקשיבים, ממליצים על אלמנטים נוספים אותם ניתן לשייך לעיצוב המטבח המודרני בו הלקוח מעוניין, מקבלים את הסכמתו ועורכים תוכנית מטבח בהתאם לקווים שיושרו עם הלקוח. לאחר סיום הרישום, הטיוטה מועברת ללקוח והוא מאשר אותה או מבקש אי אילו שינויים בתוכנית.

התוכנית - בתוכנית יהיה רישום מדויק של המטבח וכל פריט בו. הרישום יכלול את הגימורים של המטבח, חומרי הגלם בו ישתמשו לבנייתו ופירוט באשר לאחזקה הדרושה על מנת לשמר את יופיו של המטבח לאורך שנים.

יישום - אנשי המקצוע של החברה ישתמשו בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לבנות את המטבח תוך שהם מספקים ללקוח את התוצאה המושלמת בה הוא מעוניין.

התוצאה של הזמנת מטבח בהתאמה אישית היא מטבח כפרי מודרני המעוצב בהתאם להעדפתו של הלקוח ומשדר את אותו שילוב אלגנטי יוקרתי חמים בו הוא היה מעוניין מלכתחילה אך לא הצליח למצוא בקולקציות קיימות של מטבחים מעוצבים ומטבחיים כפריים.

לפנל מטבחים מגוון רחב של מטבחים בעיצובים כפריים. נשמח לייעץ לכם בבחירת סגנון המטבח הכפרי שלכם. אנא צרו עמנו קשר בטלפון 08-6283322 או באחד מסניפי פנל מטבחים.

לחצו כאן למידע נוסף על מטבחים מעוצבים יוקרתיים בשלל עיצובים מקוריים וייחודיים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים