פנל מטבחים
מאמרים

מטבח אנגלי

חזרה למאמרים

האם המטבח האנגלי הוא המענה לצורך במטבח ביתי ומשפחתי?

קצב התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות משפיע על חיינו בכל התחומים, ביניהם גם על המטבח. מרבית המטבחים כיום הם מטבחים עם כלי נירוסטה, ריהוט קר ומתכתי, צבעים אפורים ופינות חדות. למרות מודרניזציה זו, ישנם אנשים רבים המעוניינים במטבח חם, נעים ומשפחתי.

המטבח האנגלי בא לתת מענה לצורך זה - המטבח בעל אלמנטים הדומים לאלו שנמצאים במטבח כפרי משרה ותחושה חמימה, ביתית ומזמינה.

מדוע להעדיף מטבח אנגלי על פני מטבח מודרני

מטבח אנגליסביר להניח שאתם יודעים מהו מטבח מודרני, הרי כמעט בכל בית כיום תוכלו למצוא אחד כזה שודאי נראה דומה לקודם שראיתם. המינימליסטיות והצבעים הקרים אשר מאפיינים את המטבחים המודרנים הם אלו הגורעים המקנים למטבח זה תחושה קרה ומנוכרת, דבר המנוגד לחלוטין מהמטבח האנגלי החמים.

היות ולמטבחים המודרנים אווירה קרה ולא משפחתית, הם מתאימים יותר לזוג צעיר ללא ילדים או למשפחה עם ילדים שהתבגרו מזמן. לעומת זאת, מטבח אנגלי מקורי הוא מטבח מושלם למשפחה עם ילדים – המטבח מעניק תחושה חמימה ויוצרת אווירה משפחתית נינוחה.

בנוסף, המטבח האנגלי, שלא כמו המטבחים המודרנים השבלוניים והדומים זה לזה, נחשב ליצירת אמנות של ממש והינו ייחודי לבית שבו הוא עוצב. עבודת היד ועיטורי העץ שתמצאו במטבח כזה מוסיפים לייחודיות של המטבח ומבטיחות שלא יימצאו שני מטבחים אנגלים זהים.

הפרטים להם כדאי לשים לב בעת עיצוב מטבח אנגלי

אם החלטתם שהמטבח האנגלי הוא המתאים ביותר עבורכם, כדאי לדעת כיצד לעצבו בצורה מוצלחת. אמנם בעת עיצוב מטבח אנגלי לא קיימים חוקים ברורים אך ישנם מספר דברים שכדאי לשים אליהם לב וזאת בכדי לקבל את המטבח החמים והביתי הרצוי. ראשית, הדבר הבולט ביותר המאפיין מטבחים אנגליים הינו העץ המלא. ברוב המטבחים האנגלים, הארונות, השולחן ואפילו האי - עשויים מעץ מלא צבוע או בגימור טבעי.

חריטות על דלתות העץ ורגלי השולחן הם דבר המוסיף אופי וייחודיות למטבח שלכם והכרחי בכל מטבח אנגלי. דבר חשוב ביותר בעת עיצוב מטבח אנגלי הוא להקפיד על קווים נקיים וחלקים ולשמור על מראהו הטבעי של המטבח.

אם ברצונכם להוסיף למטבח כלי נירוסטה מודרנים – עשו זאת בחוכמה ושמרו על הכלים נסתרים מן העין או דאגו שישתלבו בצורה חלקה עם שאר המטבח. לדוגמא, למרות שרוב קולטי האדים כיום עשויים נירוסטה, תוכלו למצוא קולט אדים מצופה בעץ טבעי ובכך לשמור על המראה הכפרי והחלק של המטבח.

נושא עיצוב המטבחים הינו נושא רגיש ומורכב. אנשים רבים המנסים לעצב בעצמם את המטבח נתקלים בקשיים ומכשולים רבים שקשה להתגבר עליהם ללא איש מקצוע. צרו איתנו קשר ואנו נשמח לעזור ולייעץ לך בכל התלבטות שתתקל בה בדרכך להרכבת המטבח האנגלי המושלם לביתך.

לחצו כאן למידע נוסף על ייצור מטבחים איכותיים ומקוריים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים