פנל מטבחים
מאמרים

מטבח אמריקאי

חזרה למאמרים

מטבח אמריקאימטבח אמריקאי אפשרי ליישום גם בישראל. חברת פנל, החברה המובילה למטבחי יוקרה, מזמינה אתכם ליהנות מאיכות של מטבח אמריקאי.

מטבח אמריקאי הוא שם כולל למטבחים בעלי קו עיצוב קבוע יחסית אשר תכנונם בדרך כלל שונה מזה של המטבח הישראלי. בין המאפיינים הרבים של המטבח האמריקאי נכללים הסדר ההגיוני, הנוחות והשילוב של אי. כדי לשלב בבית שלכם מטבח אמריקאי, אתם חייבת לצדכם חברת מטבחים איכותיים. כזו היא חברת פנל היוקרתית המביאה את המטבחים הטובים ביותר בישראל.

מידע כללי על מטבח אמריקאי

האמריקאים הם אלופי הסדר והנוחות. הארגון האמריקאי מביא לידי ביטוי נוחות רבה וכך נוצרים מטבחים שהשימוש בהם יעיל ביותר. חברת פנל מטבחים עובדת בישראל ומאפשרת לישראלים ליהנות מיתרונותיו הרבים של מטבח אמריקאי. על מנת להבהיר את יתרונות אלו, להלן רשימה של כמה מאפיינים מרכזיים של מטבח אמריקאי המבהירים מדוע הוא עשוי להיות המטבח הנכון ביותר עבורכם.

מאפיינים מרכזיים של מטבח אמריקאי

1. היגיון בתכנון - בעוד מטבחים ישראליים מתאפיינים בדרך כלל בניסיון למצות את המקום של החלל, מטבח אמריקאי מוסיף מטרה נוספת שהינה היגיון בתכנון. לכן, ארונות המיועדים לצרכים מסוימים יהיו מסודרים בסמיכות וכן סידור הארונות במרחב יכלול התחשבות בסדר הצרכים הנדרשים לבישול ועוד.

2. שילוב של אי - לאי חשיבות רבה במבטח, הוא מאפשר פתיחה של אזורי אחסון נוספים אך מעבר לכך, הוא מאפשר מקום מתאים להתכנסות של בני הבית סביב שולחן שהוא גם שולחן אוכל וגם עבודה. שילוב אי הינו אלמנט מרכזי בכל מטבח אמריקאי.

3. מספר הדפנות - במטבח ישראלי הרבה פעמים הארונות מרוכזים אך ורק בדופן אחת. לעומת זאת, מטבח אמריקאי מסודר הרבה פעמים בצורה של האות "ר" או האות "ח" כך שניתן לארגן אותו על יותר מאשר קיר יחיד.

4. במטבח אמריקאי יש הכנה לכלים מתקדמים כגון- טוחן אשפה, מדיחים מיוחדים וכן הלאה. אלו נפוצים מאד במבטחים מסוג זה.

חברת פנל

חברת פנל היא חברה מקצועית בתחום המטבחים ובעלת ניסיון רב של שנים ומקצועיות הנצברים תוך מאמץ והשקעה. החברה בקיאה במגוון רחב של סגנונות מטבח. בהתאם, חברה זו היא המתאימה ביותר למי שרוצה מטבח אמריקאי איכותי ביותר. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות שמגיע יחד עם תהליך מבורך של יצירת מטבחים איכותיים עשויים היטב ועמידים לשנים ארוכות. חברת פנל היא חברה יוקרתית המאפשרת קבלת אחריות ארוכה מהרגיל עם השירות המעולה.

לחצו פה למידע נוסף על מטבחים מעץ מלא במגוון עיצובים ייחודיים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים