פנל מטבחים
מאמרים

מטבחים מעוצבים

חזרה למאמרים

מטבחים מעוצבים | מטבח מעוצבהמטבח כיום רחוק שנות אור מהחדר הסגור והמוצנע שזכור לנו מפעם. תחום עיצוב המטבחים המודרניים פותח לנו צוהר אל עולם שלם של יצירתיות, אסתטיקה ותכנון מוקפד החוברים יחד לבנייתו של לב הבית שלכם, האזור שלמעשה הכל סובב סביבו. כאשר אנו חושבים על אזור המטבח, השאיפה שלנו היא יצירה של מקום שיהיה נוח במיוחד, ויתאים לצרכים שלנו בצורה האופטימלית ביותר. מן הצד האחר, נשאף ליצור חלל בעל עיצוב הרמוני, אטרקטיבי וחדשני – שיעורר בקרב בני הבית אווירה נעימה ומושכת.

עיצוב מטבח אסתטי לצד תכנון מטבח פונקציונלי - היכן נפגשים שני הקטבים?

או במילים אחרות, כיצד נבנה מטבח שהוא גם יפה וגם אופה? הרמוניה בין עיצוב, יופי, חדשנות ושימושיות אינה פשוטה לביצוע אך בהחלט אפשרית. הקו המנחה אותנו הוא ראשית כל תכנון מטבחים מעוצבים שיעניק לבני הבית נוחיות מרבית. נאפיין את הגודל, המיקום והצרכים של המשתמשים במטבח ונגיע למספר נקודות מפתח שעליהם נמנע מלהתפשר. לאחר תכנון ראשוני של ארגון נכון ומתאים של המטבח, נתפנה לעסוק בפן העיצובי, שיעטוף את הנוחיות במראה אטרקטיבי וייתן לנו תוצאה של מקום שנעים לשהות בו וגם נוח להשתמש בו.

מטבח מעוצב

אחד העקרונות המנחים ליצירת נוחיות ומראה אלגנטי הוא הימנעות מעומס ויזואלי במטבח – נעדיף לדוגמא שמרבית הכלים במטבח יהיו נסתרים מהעין. נשאיר כמה שיותר אזורים "נקיים" שיעניקו גם תחושת מרחב וגם סדר כללי באזור ההכנה והבישול. לשם כך ניצור שטחי אחסון מספקים בגודלם. על מנת ליצור כמות מספקת של שטח אחסון מבלי ליצור תחושת כובד, קיימים כיום פתרונות עיצוביים מגוונים, בהתאם לסגנון ולטעם וגם בהתאם לתנאים של האזור המיועד להיות המטבח שלכם.

כמה דוגמאות לשטחי אחסון מודרניים הם ארונות הפרושים על פני קיר שלם, וחוסכים מקום רב יחד עם יצירת קו אחיד ונעים לעין. טרנד נוסף שתפס תאוצה הוא יצירת 'אי' במרכז המטבח, שמעניק גם מקום לאחסון וגם כאשר מעוצב בטוב טעם הוא בעל פוטנציאל גדול להזניק את המראה של מטבח מעוצב. עם זאת, יצירת אי למטבח מומלצת בעיקר עבור מטבחים גדולים יחסית ועבור מטבחים קטנים מיקום של אי עשוי להפר את תחושת הזרימה ולפגוע בנוחיות השימוש.

בין שלל הסגנונות והמגמות החדשניות בעיצוב מטבחים, הדבר הנכון ביותר הוא לאפיין את ההרגלים שלכם, הצרכים, אופן השימוש ואופיים של המשתמשים במטבח על מנת לבחור את הטרנדים המתאימים בשבילכם. אין טעם ללכת שבי אחר מטבחים מעוצבים ומסוגנן אך כזה שאינו מתאים לכם. במידה ולא תעקבו באופן עיוור ותקפידו לבצע בחירות מושכלות המתאימות במיוחד עבורכם, אצל חברת פנל מטבחים תוכלו לקבל מטבח שיהיה הנוח ביותר – מבלי לוותר על עיצוב ויופי.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון 08-6283322, נשמח לסייע לכם לנווט בשביל הזהב שבין עיצוב ונוחות!

לחצו כאן למידע נוסף על נגרות מטבחים איכותית ומקצועית

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים