פנל מטבחים
מאמרים

מטבחים מודרניים

חזרה למאמרים

עיצוב מטבחים מודרנייםהעידן המודרני הביא אתו שינויים רבים בתחום הריהוט הביתי בכלל, והמטבחים בפרט. פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו עדים להתפתחויות שונות, אולם איננו יודעים לשים את האצבע על היתרונות המרכזיים שלהן. ננסה לסקור בקצרה חלק מהיתרונות הרבים של מטבח מודרני ייחודי.

הרבה מעבר לעיצוב מודרני

מעבר לעיצובים מרגשים ממש, עיצוב מטבחים מודרניים טומן בחובו שלל פתרונות פונקציונליים. ההתקדמות היא לא רק מבחינה אסתטית, אלא גם תורמת רבות ליעילות העבודה במטבח. מטבחים מודרניים מכילים קולטי אדים משוכללים, מגירות בגדלים שונים הנשלפות בקלות, מוצרי חשמל חדישים אשר יכולים להקל רבות על שעות הבילוי במטבח, ועוד.

בנוסף לנוחות השימוש, מטבחים מודרנים מיוצרים בדרך כלל מחומרי גלם באיכות גבוהה מאד, ועל ידי שיטות ייצור חדשניות המבטיחות עמידות בפני שחיקה ובלאי. ניקח לדוגמא את רהיטי העץ, שבעבר היו זקוקים לתחזוקה שוטפת מידי תקופה – של צביעה או מריחה בחומרים משמרי עץ. כיום איכות החומרים בהם נעשה שימוש בתעשיית עיצוב מטבחים מודרניים חוסכת לנו פעולות מסוג זה. חומרי הגלם האיכותיים מאפשרים ליהנות מחלקיו השונים של המטבח ואביזריו לאורך זמן. נעשה שימוש בעץ חסין בפני מפגעים כמו לחות ועובש העלולים להיווצר במטבח, ברזל מגולוון ועוד סוגי חומרים ההופכים את המטבחים לעמידים במיוחד.

עוד אספקט חשוב התורם לסגנונו המיוחד של המטבח המודרני הוא התאורה. תאורת התקרה כבר לא משמשת כמקור האור היחיד במטבח. ניתן למצוא שימוש נרחב בתאורה בתוך הארונות ובין המדפים, המקלה מאד על הפעילות במטבח. בנוסף, התאורה משמשת אלמנט עיצובי נוסף ויוצרת אווירה נעימה ואסתטית.

בהתאם לטעם שלכם

בניגוד למראה החם של מטבח אנגלי, העיצוב של המטבח המודרני מאופיין לרוב במראה קר יחסית. מטבחים המעוצבים במראה זה ייוצרו בדרך כלל מחומרים קרים כמו זכוכית, מתכת ואלומיניום – חומרי גלם המשדרים תחושת קור ומודרניות. למטבחים בסגנון זה מתאים לבחור אביזרים נלווים בצבעים תואמים, כמו כרום למשל. צבע לבן יתאים יותר למטבח בסגנון כפרי או קלאסי.

אם אינכם מתחברים למראה הקר, אולם עדיין רוצים ליהנות מיתרונותיהם הרבים של עיצוב מטבחים מודרניים, הדבר בהחלט מתקבל על הדעת. עיצוב מטבחים מודרניים לא חייב להיות בסגנון מודרני. קיימים מטבחים רבים המכילים את שלל הפתרונות והיתרונות, אולם הם בעלי מראה כפרי, עתיק או חם. במטבחים אלו נוצר שילוב יפיפה ומיוחד בין מסורתי לחדש. באופן כללי חשוב לזכור שכדאי תמיד להתאים את עיצוב המטבח לקו העיצוב הכללי של הבית.

ראינו אם כן, שמטבחים מודרנים משלבים נוחות פונקציונלית מקסימלית יחד עם עיצוב ויוקרה שעשויים להפוך את השעות הרבות במטבח להנאה של ממש. אנחנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג המטבחים של פנל מטבחים, שם תוכלו למצוא תמונות של עיצוב מטבחים מודרניים עם מגוון היתרונות ובעיצובים שונים ומגוונים. לכם נותר רק לבחור את הסגנון שאתם אוהבים.

לחצו פה למידע נוסף על מטבח כפרי מודרני בשלל סגנונות מקוריים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים