מאפיינים של מטבח פולימר

חזרה למאמרים

מאפיינים של מטבח פולימרמטבח פולימר

המטבחים שנמצאים היום בבתים שלנו, לא דומים כלל למטבחים שליוו אותנו לפני שניים, שלושה או ארבעה עשורים: לא מדובר רק במכשירי החשמל שהתחלפו ונעשו מודרניים יותר, אלא גם- ואולי אף בעיקר- באיך שהם נראים. היום, יותר מתמיד, ניתן למצוא מבחר של סגנונות עיצוב, שנעשה בהם שימוש בחומרי גלם שונים ורבים. חלק מהמטבחים הם מטבחים שנחשבים למטבחי יוקרה, כאלו שהחומרים שבהם יקרים מאוד ושמתאפיינים ברמת גימור מושלמת. עם זאת, מטבח שמעוצב באופן שמושך את העין, לא צריך להיות מותרות, מטבח מסוג פולימר הפך למטבח נפוץ מאוד בשנים האחרונות, בשל השילוב המוצלח שהוא מעניק בין מראה יוקרתי לבין מחיר לנוח לכיס.

מאפייני הפולימר

מהו למעשה הפולימר? מדובר בחומר פלסטיק, שהשימוש העיקרי בו הוא ציפויים של ארונות המטבח. מטבח פולימר סגנון מנצח למטבח שלכם, בזכות יתרונותיו הבולטים של הפולימר. ראשית, מאחר ומדובר בחומר סינתטי, הרי שניתן להזמין אותו במגוון גדול מאוד של צורות וצבעים. זאת, בניגוד לעץ מלא, למשל, שמטבעו מגיע בגוונים פחות או יותר אחידים. היתרון הבולט ביותר שלו הוא איכות הגימור- ציפוי פולימר דמוי עץ, למשל, דומה מאוד במראהו לעץ המלא הטבעי ובכך עיצובו של המטבח משתדרג באופן ניכר. גם במטבחים מודרניים, שאין בהם שימוש בעץ, הפולימר יכול לתרום רבות למראה המטבח. בד בבד, מדובר בחומר שהוא הרבה יותר זול מחומרי הגלם היוקרתיים בעצמם. עצם היותו חומר סינתטי, תורמת לעמידותו של הפולימר מפני חום, קור ומים וניתן גם לשמור עליו בקלות , שכן הוא קל לניקוי. עמידות החומר הופכת אותו לחומר אידיאלי למטבח, שהינו חדר שמצריך נקיון כמעט מדי יום.

התקנת הפולימר

היתרונות המיוחדים של מטבח פולימר לא יבואו לידי ביטוי בצורה מיטבית, אם התקנת הפולימר במטבח תיעשה באופן לא מקצועי, או שהפולימר לא יהיה איכותי מספיק. במקרה כזה, הפולימר עלול להתנפח ובכך לפגום במראהו של המטבח. מאחר והפולימר הוא חומר שימושי מאוד למטבח, ישנם הרבה בתי עסק, שמציעים את התקנת הפולימר במטבח. מתוך המבחר הקיים, חשוב להקפיד לבחור בבית עסק, שמציע פולימר איכותי, בסגנון האהוב עליכם, שיותקן באופן מקצועי בריהוט של המטבח שלכם. בנוסף, מאחר והפולימר יכול להיות מעובד בקלות על ידי היצרן, ישנן היום דוגמאות רבות של דלתות בציפוי פולימר. כדאי להשקיע פרק זמן מספק, על מנת לראות מבחר סגנונות עיצוב, שעושים שימוש בפולימר.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים