המטבח הקלאסי של כל הזמנים

חזרה למאמרים

המטבח הקלאסי של כל הזמניםמטבח מעץ מלא - המטבח הקלאסי של כל הזמנים

עץ מלא, נחשב תמיד לסמל של יוקרה וחומר איכותי שמהם עשויים מטבחים יוקרתיים, המחזיקים מעמד להרבה שנים. מטבח עץ מלא משדר חמימות אך יוקרה, זו הסיבה שרבים מעדיפים לרכוש מטבחים מסוג זה, ההשקעה היא אמנם לא מעטה, אך היא משתלמת מכל הבחינות. יש לציין, כי מטבחים מעץ מלא אינם פולטים רעלים, מה שיכול להיות יעיל ביותר, בסביבה בה אנו מבשלים ואוכלים. כאשר א5נו נמצאים במטבח העשוי מעץ מלא, הישיבה היא הרבה יותר נעימה והאווירה היא מזמינה וחמימה בטרנדים העכשוויים של עיצוב המטבח, העץ המלא, חזר לככב שוב. הגימורים והחוזק של מטבחים העשויים מעץ מלא,  הם בעלי יתרונות רבים, לדוגמא,  אם דלפק העשוי זכוכית, עלול להיסדק או להישבר, או דלפק העשוי נירוסטה או חומר כמו אלומיניום יכול להישרט, למטבח העשוי מעץ מלא, עם דלפקים מעץ, זה לעולם לא יקרה.

מטבחים מעץ  - תמיד יהיו באופנה

מטבח מעץ מלא תמיד יישאר באופנה. עץ מלא, תמיד היה ויהיה חומר הגלם המומלץ ביותר בקרב כל המעצבים. יש מי שאוהב להתרפק על הנוסטלגיה ולבנות מטבח עץ מלא בסגנון וינטג' או פרובנס. עץ, שנמצא כבר כמה שנים טובות, תמיד ניתן לחדש באמצעות לכה שתרענן ותבריק אותו, כך שהוא יכול תמיד להיראות כחדש. ניתן למצוא גוונים רבים של סוגי העץ המלא, כמו עץ בוק, אורן, דובדבן, מהגוני, אגוז ועוד. הכל תלוי בחללי הבית, אם חלל המטבח, הינו קטן, יש למצוא צבעים בהירים של ארונות מטבח, אם החלל הינו גדול, ניתן "להקטין" אותו מהבחינה האופטית, באמצעות התקנת מטבח מעץ בגוונים כהים יותר. גם מבחינם המחירים של העץ, ישנם סוגי עץ שהם יקרים יותר כמו: עץ מייפל, דובדבן שיקנו למטבח מראה יוקרתי. ניתן לבחור מטבח העשוי מעץ מלא, גם למי שאין לו תקציב גבוה  כמו למשל מטבח העשוי מעץ אורן או אשוח. הפרזול יכול להעניק המון יוקרה ומראה עשיר למטבחים מעץ.  ניתן לשלב פיתוחים מעניינים שיקנו מראה אמנותי ויוקרתי למגוון המטבחים, במיוחד אם מדובר על מטבחים מסוג הכפרי או פרובנס.

מטבחים מעץ מלא של חברת פנל

ניתן למצוא מטבחים מעץ מלא במגוון עצום, בחברת פנל מטבחים, הקיימת כבר 50 שנה. גם מטבחים בסגנון מודרני, ניתן למצוא מעץ מלא ובמיוחד מטבחים כפרים שעץ מלא הוא הכרחי למראה הכפרי שלהם. גווני העץ של מטבחי פרובנס למשל יהיו שמנת ובוק. תוכלו למצוא בפנל מטבחים, מגוון של מטבחים שיתאימו לתקציב שלכם. הצוות, ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ חינם ופגישה ללא התחייבות בביתכם להצעת מחיר ותכנון נכון של המטבח.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים