היופי של מטבחים מעץ מלא

חזרה למאמרים

היופי של מטבחים מעץ מלאמטבחים מעץ מלא

במהלך השנים, עיצוב המטבח עבר גלגלולים רבים, פעם רמת החיים בשנותיה הראשונות של המדינה הייתה צנועה וזה הכתיב את הצורך לעצב את חדרי הבית ובהם גם את המטבח באופן מינימלי שהתחשב יותר בתפקוד החדר ופחות בפן הויזואלי שלו. במהלך שנים, עם עליית רמת החיים בישראל ועם הידוק הקשרים של ישראל עם העולם, נכנסו לארץ עוד המון אפשרויות לעצב את המטבח. חלק מהסגנונות היו טרנדיים, שהופיעו לזמן קצר ואז נעלמו. בתוך כך, ישנם גם סגנונות, אשר רמת הביקוש להם נשארה גבוהה, כמו מטבחים מעץ מלא איכותיים וחזקים.

חומר אידיאלי למטבח

עץ מלא הוא חומר מצוין, לבסס עליו את עיצוב המטבח: מצד אחד, מדובר בחומר עמיד לאורך שנים ומצד שני, העץ הוא בעל מראה ייחודי ונאה ביותר. העץ מזכיר לנו את המרחבים הירוקים והמרגיעים של הטבע, לכן מטבחים מעץ מלא מעניקים אווירה מרגיעה, חמה ומשפחתית. אלו הסיבות, שהמטבחים הללו נמצאים בשימוש במגוון סגנונות עיצוב, מכל רחבי העולם. למעשה, גם המטבח המודרני, שמרבה להשתמש בנירוסטה וברזל, ניתן להכניס עץ, כדי להשלים את המראה המיוחד שלו. בשל הביקוש הגבוה למטבחים מסוג זה, יש כמה סוגים של עץ שנמצאים בשימוש, שנבדלים באיכות החומר ובצבע: הגוון הצהוב של האורן, האדום של הדובדבן והכהה של האגוז. את העץ ניתן לעבד בצורות שונות- אפשר להכניס למטבח עץ במראה טבעי יותר ואפשר להשתמש גם בעץ מעובד יותר, שפני השטח שלו חלקים יותר. העץ המלא הוא חומר גלם משובח, אך כדי להוזיל עלויות, ניתן לעשות שימוש גם בעץ המעובד בצורת סנדוויץ'.

להכניס מטבח עץ אליכם הביתה

כמעט בכל בית, ניתן לראות מטבח עץ מסוג כלשהו. לכן, אנחנו יכולים לחשוב, שתכנון של מטבח עץ בבית שלנו הוא משימה קלה, שלא מצריכה תכנון מעמיק. המציאות מראה, שלא מדובר בהנחה נכונה- מאחר והעץ הוא חומר טבעי, הוא פגיע יותר לפגעי הזמן- לכלוך, חום, קור ומים. ישנם עצים שרגישים לכך יותר וישנם שפחות. לכן, בתכנון ובבנייה של מטבח עץ, צריך לדעת לשלב מספר פתרונות טכניים- למשל: לדעת  מתי עדיף להשתמש בעץ מלא ומתי להשתמש דווקא בסנדוויץ'. כל בית עסק מציע היום מטבחים מעץ, אך לא כל בית עסק מציע מטבחים שמותאמים לטעם שלכם ושהם עמידים לאורך זמן. הקפידו לשים לב, שצוות השירות בקיא בסוגי העץ השונים, בהבדלים שבניהם ובמידת התאמתם למטבח שלכם.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים