פנל מטבחים
מאמרים

ארונות מטבח

חזרה למאמרים

ארונות מטבחניתן למצוא ארונות מטבח עשויים מתכת ואפילו זכוכית, אולם ארונות המטבח עשויים ברובם מסוגים שונים של עץ. הסוגים העיקריים המשמשים לייצור ארונות מטבח הם :

עץ אלון - עץ איכותי ופופולרי מאד. אחת הסיבות לכך היא העובדה שהוא משתלב היטב כמעט עם כל סגנונות הריהוט.

עץ בוק (אשור) - נחשב ממשפחת העצים הקשים – הוא צפוף וקשה לעיבוד. מראהו פשוט, והוא משמש בדרך כלל לייצור רגלי כיסאות ושולחנות ותחתיות מגירות.

MDF - עץ יחסית יקר ולכן משמש בדרך כלל לדלתות הארון ולא לגופו. עץ מסוג זה יש לרכוש רק אצל מעבד עצים מנוסה, שכן העיבוד שלו לא פשוט ועיבוד לקוי עלול לגרום לפיצוצים.

פורניר - הפורניר הוא ציפוי עץ העשוי מקילוף דק של עצים שונים.

פעמים רבות חלקיו החיצוניים והפנימיים של ארון המטבח יהיו עשויים מסוגים שונים של עץ. לכן כאשר אתם מבררים פרטים עם יצרן המטבח שלכם חשוב שתוודאו איזה עץ מרכיב כל אחד מחלקי הארון.

פונקציונליות ארונות מטבח

המטבחים המודרניים מציעים לנו שלל פתרונות פונקציונלים להקלה ונוחות העבודה במטבח. הרבה מפתרונות אלו טמונים בארונות מטבח משוכללים. חשוב לשים לב שהפתרונות שמעצב המטבח מציע לכם אכן שימושיים עבורכם. פעמים רבות שכלולים שילהיבו אתכם בתצוגת מטבחים יתגלו עם הזמן כחסרי תועלת.

חלק משמעותי מנוחות ארונות המטבח מתאפשרת בזכות הפרזול. הפרזול נועד לאחסון נח ומסודר של סירים וכלים שונים במטבח. פרזול ברמה נמוכה יגרור מהר מאד תקלות במטבח – במסילות המגירות וכדומה, ולכן יש לוודא כי ארונות המטבח שלכם בעלי פרזול איכותי.

חשוב מאד לתת את הדעת על גודלם של הארונות שאתם עומדים לרכוש - מבחינת עומק, גובה, רוחב. כלים, שלא כמו בגדים - אי אפשר לקפל או לדחוס, לכן ארונות מטבח צריכים להיות גדולים מספיק כדי לאחסן בנוחות את כלי המטבח שלכם. אל תהססו לקחת מידות של כלים על מנת לוודא שהם יכולים להכנס בקלות לארון שאתם מייעדים להם.

עיצוב ארונות המטבח

את עיצוב ארונות המטבח שלכם מומלץ כמובן להשאיר למנוסים בתחום ולרכוש מטבח רק מיצרני מטבחים ידועים וותיקים. יחד עם זאת, יש מספר שיקולים הנתונים לבחירתכם.

ארונות מטבח מוצעים למכירה בצבעים כהים או בהירים. אם יש לכם ילדים קטנים ייתכן שכדאי לכם לבחור ארונות בגוונים כהים יותר, כדי שלא תרגישו בכל לכלוך.

עודף אביזרים ברחבי המטבח עלול ליצור עומס ויזואלי ולהעכיר על מטבח אלגנטי ומיוחד. אם יש לכם שלל מכשירי חשמל קטנים ייתכן שכדאי לכם להוסיף תריסים שאפשר להרים בקלות כלפי מעלה, להסתרה נאה שלהם.

מעונינים להתאים ארונות מטבח המדויקים לצרכים שלכם? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בתהליך!

לחצו על הקישור למידע נוסף על מטבחים מעוצבים בצורה אלגנטית

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים