פנל מטבחים

אודות

אודות פנל מטבחים

חברת פנל מטבחים, בעלת וותק של 40 שנה, מתמחה בעיצוב ויצור של מטבחי יוקרה באיכות גבוהה. מפעל החברה הוא המשוכלל מסוגו בישראל ומתהדר בטכנולוגיה רובוטית ממוחשבת  באופן המבטיח הקפדה על לוח זמנים קפדני ומטבחים איכותיים לשנים רבות. תודעת השרות כוללת תיקון ללא חיוב גם לאחר 20 שנה.

עיצוב, השראה והמצאת המוצר היו מאז ומתמיד החזון של פנל מטבחים. חברת פנל מטבחים מעצבת מערכות מטבח, ארונות חדרי רחצה וריהוט משלים לבית. אנו מציעים פתרונות עיצוב העושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, יחד עם תמיכה אסתטית ופונקציונלית.

הרגישות לצורה, בחירת החומרים, גימורים מושלמים ומגע יד עדין יוצרים יחד סביבה אטרקטיבית ובעלת מימד פונקציונלי גבוה. מלאכת התכנון והיצירה מתבססת על הקשר בין האפיונים של חלל מסויים, לאלה של החיים באותו חלל. עיצוב ההרמוניה בין החדרים, החללים השונים והיכולת להפגיש צרכים שונים משתלבים יחד עם גמישות רבה וקשת רחבה של אפשרויות היצור, ודוחקים את גבולות היצירתיות, ככל שתוכלו לדמיין את מטבח חלומותיכם. 

מאפיינים יחודיים

כל מטבח הינו בעל מאפיינים ייחודיים אשר קשורים לעצם הצבתו, גימוריו, אחזקתו ולמוצרים הנלווים אליו. זוהי נקודת ההתחלה לכל מטבח, זיהוי המאפיינים השונים של הלקוחות והעדפותיהם המגוונות, כאשר חושים, אוכל, חושניות, יוקרה ואלגנטיות, מוצאים את ביטויים יחד עם התשוקה למשחק, למהלך חיים פחות רציני ושגרתי בעל צבעוניות ואירוניה.

אנו משפחת פנל מטבחים מזמינים אתכם לחוש באולמות התצוגה את מה שאנו מאחלים לעצמנו - שלמות!
מצפים לראותכם באחד מאולמות התצוגה שלנו.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לפנל מטבחים